Dit stoere maillotbroekje of legging Kameleon is onderdeel van de nieuwe collectie van Blade & Rose.
Op de bips vind je een ingeweven patroon van een kameleon. De pijpen van de maillot zijn grijs met strepen in blauw, groen en geel. Luierbillen zijn nog nooit zo hip geweest met deze legging. De tailleband is zacht en draagt comfortabel zonder afdrukken achter te laten op de huid.
Noem het een legging of maillot(broekje), het is een bijzonder exemplaar zonder eraan vastzittende voetjes. Dit vinden wij een pluspunt omdat over het algemeen veel kindjes in huis blote voeten het prettigst vinden. Ook tijdens het dragen in een draagzak of -doek is dit prettig!
- Materiaal: 65% katoen, 20% Polyamide, 10% Polyester, 5% Elastane
- Wasadvies: machine was op 30°C. Bij voorkeur wassen met gelijke kleuren. Niet in de droger en niet strijken!
Dit maillotbroekje (legging) Kameleon van Blade & Rose is verkrijgbaar in de leeftijdsmaten 0-6 maanden t/m 3-4 jaar.
De maten van Blade & Rose vallen als volgt:
- 0-6 maanden (68 en/of 62-68)
- 6-12 maanden (80 en/of 74-80)
- 1-2 jaar (92 en/of 86-92)
- 2-3 jaar (98)
- 3-4 jaar (104)
Voor de papa’s en mama’s die wasbare luiers gebruiken zijn deze maillots geweldig omdat ze door de rekbare stof makkelijk over de dikke luier billetjes heen passen. Hier is bij de achterkant ook rekening mee gehouden. Deze maillot is gemaakt van gekamd katoen en heeft een dichte weefstructuur.
Meer toffe producten van Blade & Rose bij Apenkopje
Meer informatie over het Britse merk Blade & Rose