Aanbieding!

Maxomorra Zwemshort Tropical Ocean

Een vrolijke zwemshort van het zweedse merk Maxomorra.  Praktisch voor op het strand en bij het zwembad! Leuk te combineren met het zwemshirt!

Verkrijgbaar in maat 74-80 t/m 146-152

Gemaakt van 83% gerecycled polyester en 17% elastane.

12,50

Artikelnummer: SU22AX07-SS2271 Categorieën: , , , , Tags: , , ,

Een vrolijke zwemshort Tropical Ocean van het Zweedse merk Maxomorra. Deze zwembroek heeft een all-over print van een tropische oceaan met inktvissen, palmbomen op een eiland en haaien.

De zwemshort is afgewerkt met een donkerblauw koordje waarmee je de broek makkelijk wat strakker kan maken. Ideaal om lekker in te zwemmen en spelen op het strand of bij het zwembad. Leuk te combineren met het zwemshirt van dezelfde serie.

De Maxomorra Swimwear collectie is gemaakt van UPF50+ goedgekeurde en  gerecycled materiaal. De kleding is bovendien gekleurd met non-toxische stoffen zonder chemicaliën.

  • materiaal: 83% gerecycled polyester en 17% elastane  (GOTS gecertificeerd)
  • wasadvies: binnenstebuiten op 30°C;
  • Maat: de kleding van Maxomorra valt over het algemeen wat langer

De zwemshort Tropical Ocean van Maxomorra is verkrijgbaar in maat 74-80 t/m 146-152

Meer producten van Maxomorra vind je hier

 

Kleur

Maat

,

Merk

Soort

UV-zwemkleding